TERMÍN
6. – 13. 7. 2019
CENA
3490 Kč 1990 Kč
sleva končí za 22:17
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA

Letní tábor - Star Wars: Mladí rytíři Jedi

Milí rodiče,

mají vaše děti rády Hvězdné války? Tak to je galaxie potřebuje! Pošlete je na tábor od 6. do 13. července a na základně nedaleko Vranovské přehrady budou mít příležitost stát se rytíři Jedi, a pokud porazí Darth Vadera, zachrání tak celou galaxii! Během oblíbené tematiky prožijí unikátní příběh ze světa Hvězdných válek, který je vtáhne stejně, jako by se staly postavami ze známých filmů. Čeká na ně výcvik v různých profesích, které k Hvězdným válkám patří, včetně šermu se světelnými meči. Během tematických her budou putovat celým vesmírem a poznávat nové světy, účastnit se bitev se stříkacími pistolemi, ale ani oblíbené volnočasové hry, návštěvy vranovské pláže, vycházky do přírody a diskotéky je nenechají na chvilku vydechnout.

Kamarádská atmosféra tábora, zkušení vedoucí v tematických rolích, profesionální kostýmy, originální sběratelské kartičky, které si děti odnesou domů a pohodlná základna poskytující vše potřebné umožní dětem prožít zábavné dobrodružství, na které nezapomenou.

Děti ještě nikdy nebyly blíž k tomu, aby zažily, jaké to je bojovat na světlé straně Síly kdysi dávno v jedné předaleké galaxii...

Přečtěte si také příběh, jak jsme si užili víkendový Star Wars tábor.

 

stars 5 z 5 na základě 74 recenzí
Nejnovější recenze z Facebooku:


TERMÍN
6. – 13. 7. 2019
CENA
3490 Kč 1990 Kč
sleva končí za 22:17
VĚK DĚTÍ
5 - 12
KAPACITA